Je bent nog niet ingelogd
HP 953XL - [F6U16AE#LS2] Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 953XL originele high-capacity cyaan inktcartridge is ontworpen voor HP OfficeJet Pro printers. Deze XL cartridge bevat 18 ml inkt en biedt een printcapaciteit van tot 1450 pagina's, waardoor u langer kunt printen voordat vervanging nodig is. Door gebruik van originele HP inkt ondersteunt u optimale printresultaten en compatibiliteit met uw printer. Ideaal voor bedrijven en kantoren met regelmatige printbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1450 Pagina(s) |
| Inhoud | 18 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764693518 |
| Vendorcode | F6U16AE#LS2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 953 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 924 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Gewicht | 49 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 1450 Pagina(s) |
| Inhoud | 18 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 725184104114; (303) 193015225855; (30A) 199764693464; (30B) 199764693471; (ACU) 193015225862; (BGX) 725184104091; (BGY) 725184104107; (LS1) 199764693501; (LS2) 199764693518; (LS3) 199764693525 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 725184104114, 193015225855, 199764693464, 199764693471, 193015225862, 725184104091, 725184104107, 199764693501, 199764693518, 199764693525 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764693518 |
| Vendorcode | F6U16AE#LS2 |
| Artikelnr | 978166 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯