Je bent nog niet ingelogd
HP 963 - [3JA23AE#LS1] Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 963 originele cyaan inktcartridge is speciaal ontworpen voor HP printers en levert heldere, levendige cyaankleuren voor uw afdrukken. Met een inhoud van 10,74 ml en een printcapaciteit van ongeveer 700 pagina's biedt deze cartridge uitstekende waarde voor professionele en thuisgebruik. Als origineel HP product garandeert het optimale compatibiliteit en printprestaties met uw HP printer. Ideal voor kantoor- en creatieve projecten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 700 Pagina(s) |
| Inhoud | 10.74 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764686169 |
| Vendorcode | 3JA23AE#LS1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 963 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 126 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 800,1 x 1193,8 x 1701,8 mm (31.5 x 47 x 67") |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 700 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 381,2 kg (840.4 lbs) |
| Inhoud | 10.74 ml |
| XL Cartridge | Normaal rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,88 kg (6.36 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 192545866361; (BGX) 192545866347; (BGY) 192545866354; (LS1) 199764686169; (LS2) 199764686176; (LS3) 199764686183 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545866361, 192545866347, 192545866354, 199764686169, 199764686176, 199764686183 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764686169 |
| Vendorcode | 3JA23AE#LS1 |
| Artikelnr | 978174 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯