Je bent nog niet ingelogd
HP 963 - [3JA25AE#LS2] Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
HP 963 originele gele inktcartridge is speciaal ontworpen voor HP printers. Deze cartridge bevat 10,7 ml gele inkt en biedt een printcapaciteit van ongeveer 700 pagina's. Met deze originele HP inktcartridge kunt u professionele gele afdrukken realiseren. De cartridge is eenvoudig te installeren en compatibel met ondersteunde HP printermodellen. Deze gele inktcartridge zorgt voor consistente kwaliteit bij uw printwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 700 Pagina(s) |
| Inhoud | 10.7 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764686237 |
| Vendorcode | 3JA25AE#LS2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 963 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 126 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 800,1 x 1193,8 x 1701,8 mm (31.5 x 47 x 67") |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 700 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 380,6 kg (839.1 lbs) |
| Inhoud | 10.7 ml |
| XL Cartridge | Normaal rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,88 kg (6.35 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 192545866446; (BGX) 192545866422; (BGY) 192545866439; (LS1) 199764686220; (LS2) 199764686237; (LS3) 199764686244 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545866446, 192545866422, 192545866439, 199764686220, 199764686237, 199764686244 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764686237 |
| Vendorcode | 3JA25AE#LS2 |
| Artikelnr | 978175 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯