Je bent nog niet ingelogd
HP 651 - [C2P11AE]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 651 cartridge (C2P11AE) is een driekleuren inktcartridge met cyaan, geel en magenta. Deze cartridge bevat 1 ml inkt en is ontworpen voor gebruik in compatibele HP-printers. Met een printcapaciteit van 300 pagina's biedt deze cartridge een praktische oplossing voor uw printbehoeften. De cartridge levert heldere en levendige afdrukken en is eenvoudig te installeren in uw apparaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Inhoud | 1 ml |
| Verkrijgbaar sinds | November 2016 |
| EAN | 889296160854 |
| Vendorcode | C2P11AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Premium Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 651 ink cartridges work with: |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 203,6 kg (448.8 lbs) |
| Inhoud | 1 ml |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,82 kg (8.43 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (302) 889296160847; (BHK) 889296160854; (BHL) 889296160861 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 889296160847, 889296160854, 889296160861 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 889296160854 |
| Vendorcode | C2P11AE |
| Artikelnr | 994094 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet