Je bent nog niet ingelogd
HP 651 - [C2P10AE]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 651 inktcartridge in zwart is een betrouwbare oplossing voor uw printbehoeften. Deze cartridge biedt een printcapaciteit van tot 600 pagina's, waardoor u langer kunt werken zonder vervangen. Met de originele HP-kwaliteit krijgt u consistente en scherpe afdrukken. De cartridge is eenvoudig te installeren en compatibel met verschillende HP-printers. Ideaal voor kantoor- en thuisgebruik, helpt deze inktcartridge uw productiviteit te verhogen terwijl u kostenbewust blijft printen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 889296160816 |
| Vendorcode | C2P10AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Premium Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 651 ink cartridges work with: |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 211 kg (465.3 lbs) |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,98 kg (8.77 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (302) 889296160809; (BHK) 889296160816; (BHL) 889296160823 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 889296160809, 889296160816, 889296160823 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 889296160816 |
| Vendorcode | C2P10AE |
| Artikelnr | 997002 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯