Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte X870 AORUS ELITE WIFI7 moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
627x
Het Gigabyte X870 AORUS ELITE WIFI7 moederbord is een krachtig ATX-mainboard voor AMD Ryzen processors met AM5-socket. Met het geavanceerde X870-chipset ondersteunt het DDR5-geheugen tot 256GB over vier slots. Het bord beschikt over uitgebreide connectiviteitsopties, waaronder WiFi en vier M.2-sloten voor snelle opslag. Voor grafische performance biedt het één PCIe 5.0 x16 en twee PCIe 4.0 x16 slots. Het elegante zwarte ontwerp en robuuste functionaliteit maken het geschikt voor gaming en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD X870 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 256 GB |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8200 MHz |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 24GB, 32GB |
| Geheugen snelheid | 4400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC1220 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Clear CMOS knop | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | CR2032 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 6 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal waterpompaansluitingen | 3 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 8 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| USB 2.0 Poorten | 8 x |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 0 |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| USB 4.0-Gen3x2 Type C | 2 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| PCI Express x8 (Gen 4.x) sleuven | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD X870 |
| DirectX versie | 12.0 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator, Temperatuur, Spanning |
| Soorten RAID | 0, 1, 10 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 25110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 4e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 4e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 4.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI Express x4 slots | 2 |
| PCI-E 5.0 x8 | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Lithiumgewicht per batterij | 0,07 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331864811 |
| Vendorcode | X870 A ELITE WIFI7 |
| Artikelnr | 1149022 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
kwb
Geplaatst: 26-04-2026
5 dagen in bezit
goed motherboard voor de prijs
Veel features Armored pcie 4 sdd slots 3 van gen5 Easy latch En pcie knop aan de zijkant
★★★★★★★★★★
Joe
Eerste review
Geschreven bij: Gigabyte X870 AORUS ELITE WF7 ICE moederbord
Geplaatst: 16-03-2026
17 dagen in bezit
Toolless is fijn!
Het is fijn dat veel toolless is en makkelijk erbij kan, velen opties ook, de UI in de BIOS kan wat verwarrend zijn en standaard staat de X3D turbo mode aan waardoor je niet al je HT cores zichtbaar hebt.
❮
❯
❮
❯




