Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG X870E GAMING MAX WIFI moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
9x
Het MSI MAG X870E GAMING MAX WIFI is een ATX moederbord voor Socket AM5 processors met het geavanceerde AMD X870E chipset. Dit board biedt ruime connectiviteit met vier DDR5 geheugenslots met ondersteuning tot 256 GB RAM. Het beschikt over twee PCI-E 5.0 x16 slots voor grafische kaarten en andere uitbreidingskaarten, evenals drie M.2 slots voor snelle NVMe-opslag. Ingebouwde Wi-Fi zorgt voor draadloze netwerkconnectiviteit. Het board komt in een elegante zilver en zwarte kleurcombinatie en is ideaal voor gamers en enthusiasts.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD X870E |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 269,00
laatste 90 dagen: 269,00
259,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 256 GB |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8200 MHz |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 6.5 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 512 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| USB 2.0 aansluitingen | 6 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 4 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 5000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8126 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 7 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 6 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| USB 2.0 Poorten | 10 x |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| USB 4.0-Gen3x2 Type C | 1 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Totaal aantal SATA-connectoren | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD X870E |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| PC gezondheids monitor | CPU, Ventilator, Temperatuur, Spanning |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 304,8 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377407199 |
| Vendorcode | MAG X870E GAMING MAX WIFI |
| Artikelnr | 192430 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




