fout meldenFout melden

TP-LINK TL-SG1210P netwerk-switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs Power over Ethernet (PoE)

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
TP-LINK
Aantal LAN poorten
9
Automatische kabel detectie
check icon
Automatische snelheid detectie
check icon
EAN
6935364052980
Vendorcode
TL-SG1210P
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal Netwerkpoorten
9
POE ondersteuning
check icon
Gebruikershandleiding
check icon
Diepte
126 mm
Hoogte
26 mm
Kleur product
Grijs
Quality of Service (QoS)
check icon
Certificering
CE, FCC, RoHS
MAC-adrestabel
4000 entries
Store-and-forward
check icon
Switchingcapaciteit
20 Gbit/s
Fanloos
check icon
LED-indicatoren
check icon
Materiaal behuizing
Metaal
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
10 - 90 procent
Warmtedissipatie
266,42 BTU/h
Stroom
1.31 A
Vermogensverbruik (max)
78,13 W
IGMP snooping
check icon
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
MAC-adres zelflerende functie
check icon
MAC-adres zelfverouderende functie
check icon
Fiber ethernet cabling technologie
1000BASE-X
Fiber type
Single-mode
Aantal moduleslots SPF
1
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten
8
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget
63 W
Vermogenstoevoer inclusief
check icon
DC voltage input
53.5 V
Ophangsysteem voor aan de muur
check icon
toon meer
Toon meer
81,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
**