fout meldenFout melden

ProLabs J9151A-C Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
ProLabs J9151A-C Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Belangrijkste specificaties

Merk
HP
EAN
4260380720103
Vendorcode
J9151A-C
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

SFP transceiver type
Vezel-optiek
Vezel-optische connector
LC
Tx vermogen max
0,5 dBmW
Tx vermogen min
-8 dBmW
Golflengte
1310 nm
Maximaal bereik
10000
Aansluiting
SFP+
Hoogte
115 mm
Breedte
45 mm
Diepte
20 mm
Gewicht
32 gram
Kleur van het product
Zilver
Maximaal voltage
3,3 V
RX sensitiviteit
-14,4 dB
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10000 Mbit/s
SFP transceiver standard
LR
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
check icon
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
toon meer
Toon meer
42,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten