fout meldenFout melden

Skylane Optics SPP85P30100D257 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
Skylane Optics SPP85P30100D257 netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Vezel-optiek 850 nm
Skylane-Optics-SPP85P30100D257-netwerk-transceiver-module-10000-Mbit-s-SFP-Vezel-optiek-850-nmSkylane-Optics-SPP85P30100D257-netwerk-transceiver-module-10000-Mbit-s-SFP-Vezel-optiek-850-nm
- Geschikt voor verbinden 10G glasvezel poort met multimode kabel
- Europese leverancier met 100% kwaliteitscontrole en mogelijkheid voor onsite support
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Skylane Optics
EAN
8716065012163
Vendorcode
SF0092
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

SFP transceiver type
Vezel-optiek
Aantal Fibre channel-poorten
2
Vezel-optische connector
LC
Golflengte
850 nm
Maximaal bereik
300
Aansluiting
SFP+
Certificering
CE, RoHS
Kleur van het product
Grijs
Merkcompatibiliteit
Brocade
Ethernet interface type
10 Gigabit Ethernet
Plug and play
check icon
Hot-plug ondersteuning
check icon
Link budget
5 dB
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10000 Mbit/s
SFP transceiver standard
SR
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
check icon
Aantal inbegrepen producten
1 stuk(s)
toon meer
Toon meer
46,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
**