fout meldenFout melden

Fujitsu SFP+, MMF

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Fujitsu
Auto MDI/MDI-X
check icon
EAN
4049699091902
Vendorcode
S26361-F3986-L3
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

SFP transceiver type
Vezel-optiek
Vezel-optische connector
LC
Ondersteunde glasvezel diameters
50/125,62.5/125 µm
Maximaal bereik
300
Aansluiting
SFP+
Hoogte
8.5 mm
Breedte
13.4 mm
Diepte
565 mm
Certificering
MSA
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
10 - 80 procent
Hot-plug ondersteuning
check icon
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10000 Mbit/s
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
check icon
SFP-zendernorm
SR
toon meer
Toon meer
409,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
*