fout meldenFout melden

Ubiquiti Networks UF-MM-10G SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (donderdag)

Belangrijkste specificaties

Kleur van het product
Aluminium
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Fibre channel-poorten
2
Soort aansluiting
SFP+
Vezel-optische connector
LC
EAN
810354025914
Vendorcode
UF-MM-10G
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10000 Mbit/s
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
check icon
Golflengte
850 nm
Aantal inbegrepen producten
2 stuk(s)
Maximaal bereik
300 m
toon meer
Toon meer
54,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
**