fout meldenFout melden

ACT RL8005 Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (woensdag)
ACT RL8005 Glasvezel kabel
LC-SC Multimode duplex patchkabel
Kwaliteit: High Quality

5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
5.0 m
EAN
8716065171068
Vendorcode
RL8005
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal vezels
2
Buitendiameter
2 mm
Categorie
OM1
Connector A
LC male x2
Connector B
SC male x2
Connector type
SC, LC
Fiber type
Multimode
Glasvezelkabel
Patchcord
IL gem.
0.1 dB
IL max.
0.2 dB
Kabelkleur
Oranje
Kabellengte
5 m
Kabelmantel
LSZH
Max. werktemperatuur
60 C
Min. werktemperatuur
20 C
Polishing A
UPC
Polishing B
UPC
RL min.
45 dB
Vezel diameter
62,5/125 m
toon meer
Toon meer
17,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten