fout meldenFout melden

ACT RL2601 1m LC/APC LC/APC Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
ACT RL2601 1m LC/APC LC/APC Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel
ACT-RL2601-1m-LC-APC-LC-APC-Groen-Wit-Geel-Glasvezel-kabelACT-RL2601-1m-LC-APC-LC-APC-Groen-Wit-Geel-Glasvezel-kabel
1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
1.0 m
EAN
8716065341225
Vendorcode
RL2601
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal vezels
2
Buitendiameter
2 mm
Categorie
OS2
Clipped
Beide
Connector A
LC male x2
Connector B
LC male x2
Connector type
LC
Fiber type
Singlemode
Glasvezelkabel
Patchcord
IL gem.
0.1 dB
IL max.
0.2 dB
Kabelkleur
Geel
Kabellengte
1 m
Kabelmantel
LSZH
Max. werktemperatuur
60 C
Min. werktemperatuur
20 C
Polishing A
APC8
Polishing B
APC8
RL min.
65 dB
Vezel diameter
9/125 m
toon meer
Toon meer
18,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten