fout meldenFout melden

ACT RL7780 Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
ACT RL7780 Glasvezel kabel
ACT-RL7780-Glasvezel-kabelACT-RL7780-Glasvezel-kabelACT-RL7780-Glasvezel-kabel
20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
20.0 m
EAN
8716065029567
Vendorcode
RL7780
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

toon meer
Toon meer
239,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten