fout meldenFout melden

ACT RL7871 Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
ACT RL7871 Glasvezel kabel
ACT-RL7871-Glasvezel-kabelACT-RL7871-Glasvezel-kabelACT-RL7871-Glasvezel-kabel
1 meter Singlemode 9/125 OS2 fanout patchkabel 1 X MTP female 6 X LC duplex 12 vezels
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
1.0 m
EAN
8716065029963
Vendorcode
RL7871
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

toon meer
Toon meer
91,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten