fout meldenFout melden

Microconnect FIBLCMPIG Glasvezel kabel 1,5 m LSZH OM1 LC/UPC Pigtail Oranje

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
Microconnect FIBLCMPIG Glasvezel kabel 1,5 m LSZH OM1 LC/UPC Pigtail Oranje

Belangrijkste specificaties

Merk
MicroConnect
Kabellengte
1.5 m
EAN
5712505146712
Vendorcode
FIBLCMPIG
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal
1
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Geslacht connector
Mannelijk
Kern diameter
62,5 µm
Type glasvezel
OM1
Verlies van insertion
0,2 dB
Kleur kabel
Oranje
Soort kabel
LSZH
Aansluiting 1
LC/UPC
Aansluiting 2
Pigtail
toon meer
Toon meer
4,
73
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten