fout meldenFout melden

Gembird ST/SC OM2 5m

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 dagen (donderdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Gembird
Kabellengte
5.0 m
EAN
8716309073141
Vendorcode
CFO-STSC-OM2-5M
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Certificering
ISO 9002
Kleur van het product
Zwart, Grijs, Oranje
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-40 - 80 °C
Gewicht
84 g
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Kern diameter
50 µm
Snoerlengte
5 m
Type glasvezel
OM2
Verlies van insertion
0,3 dB
Aansluiting 1
ST
Aansluiting 2
SC
Full duplex
check icon
Duurzaamheidscertificaten
RoHS
toon meer
Toon meer
9,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten