PG27QFT2A
Phantom Gaming monitor
Voor het vertonen van deze youtube-video's moeten cookies geaccepteerd zijn.
Klik hier om je cookievoorkeuren te wijzigen.
MEGEKKO SPOTLIGHT
QHD IPS Paneel monitor
QHD IPS PANEEL
De ASRock PG27QFTA2 heeft een QHD (2560 x 1440 pixels) resolutie, een IPS paneel voor een levendige en nauwkeurige kleurweergave. Verder heeft de monitor een reactietijd van 1ms en een refresh rate van 180Hz.
WI-FI ANTENNE
WIFI antenne monitor
Kabelmanagement
KABELMANAGEMENT
Flicker free
Flicker-Free technologie
Low Blue Light
ASRock Low Blue Light
Bekijk alle ASRock monitoren
ASRock monitoren
BEKIJK
ASRock Phantom Gaming PG27QFT2A 27" Quad HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Merk
Asrock
Resolutieklasse
QHD
Scherm resolutie
2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal
27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate
180 Hz