Acer Aspire Go 14 AG14-22P-R2C8 14" AMD Ryzen 3 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
8x
De Acer Aspire Go 14 AG14-22P-R2C8 is een veelzijdige 14-inch laptop die geschikt is voor zowel thuis- als kantoorgebruik. Deze laptop wordt aangedreven door een AMD Ryzen 3 7320U processor met 4 cores en een snelheid tot 4.10 GHz, gecombineerd met 8GB LPDDR5 geheugen en 512GB SSD opslag. Het 14-inch IPS-scherm biedt een heldere weergave in 1920x1200 resolutie met een 16:10 beeldverhouding. Met moderne connectiviteit zoals Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, USB-C en HDMI aansluitingen, plus Windows 11 Home voorgeïnstalleerd, biedt deze compacte zilverkleurige laptop van 1,45kg alles wat je nodig hebt voor dagelijkse taken.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Acer
ProcessorgeneratieAMD Ryzen 7000 Series
Processor SerieAMD Ryzen 3
Processor Cores4
Scherm Diagonaal14.0 inch (35.6cm)
Scherm resolutie1920 x 1200 pixels
Paneel TypeIPS
Geheugen capaciteit8 GB
Totale opslagcapaciteit512 GB
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
n.v.t.
8.2
Verkrijgbaar sindsMaart 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
65
W
469,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zilver
Kleurnaam Pure Silver
Gebruik Home en Office
Vormfactor Clamshell
Accu/Batterij
Accu capaciteit 53 Wh
Beeldscherm
Touchscreen ✖︎
Scherm Coating Mat
HD type WUXGA
Schermverhouding 16:10
Schermdiameter in centimeters 35,6 cm
Paneel Type IPS
Processor
Processor Cores 4
Frequentie van processor 2,4 GHz
Processor Snelheid 4.10 GHz
Processor aantal threads 8
Processor cache 4 MB
Processor cache type L3
Processorfabrikant AMD
Processor Serie AMD Ryzen 3
Processor Model 7320U
Geheugen
Geheugen form factor On-board
Geheugen capaciteit 8 GB
Geheugen type LPDDR5
Max. Geheugen 8 GB
Camera
Ingebouwde webcam✓︎
Voorcamera HD-type HD
Grafisch
Dedicated Graphics ✖︎
Ingebouwde grafische adapter✓︎
(Integrated) Graphics AMD Radeon 610M
Poorten & interfaces
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 3.2 (Gen2)
USB-C Alt DP Modus✓︎
Combo koptelefoon/microfoon port✓︎
HDMI versie 2.1
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
NVM Express (NVMe) ondersteuning✓︎
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express 4.0
Soort optische drive ✖︎
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Aantal microfoons 2
Ingebouwde microfoon✓︎
Netwerk
Bluetooth✓︎
Bluetooth versie 5.1
Mobiele netwerkverbinding ✖︎
Wi-Fi✓︎
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6 (802.11ax)
Energie
USB-oplaadstroom 3 A
Technische details
USB-oplaadspanning 5 V
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Copilot-toets✓︎
Toetsverlichting ✖︎
Numeriek toetsenblok ✖︎
Indeling QWERTY
Stroomvoorziening
Voedingsadapter Vermogen 65 W
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
USB Power Delivery✓︎
USB Type-C-oplaadpoort✓︎
Software
Besturingssysteem Windows 11 Home
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Inhoud van de verpakking
Incl. Voedingsadapter✓︎
Meegeleverde Adapter USB-C
Gewicht en omvang
Breedte 319.8 mm
Diepte 227.8 mm
Gewicht 1450 gram
Hoogte 19.9 mm
Product informatie
EAN4711474476081
VendorcodeNX.J3NEH.005
Artikelnr1156509
MerkAcer
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMaart 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Gratis product promo
Samsung T9 SSD + Laptop bundle actie
Vergelijkbare producten
Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 14" AMD Ryzen 3 laptop
2x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
499,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
499,00
2x
Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 14" AMD Ryzen 5 laptop
3x
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
ASUS Vivobook Go 14 E1404FA-EB856W 14" AMD Ryzen 5 laptop
HP 17-cp2151nd 17.3" AMD Ryzen 5 laptop
1x