Je bent nog niet ingelogd
GIGABYTE B650E EAGLE WIFI6E moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
5x
Het GIGABYTE B650E EAGLE WIFI6E is een ATX moederbord ontworpen voor AMD Ryzen processors met Socket AM5. Dit bord ondersteunt DDR5 geheugen tot 256 GB over vier slots, ideaal voor geavanceerde multitasking en professionele toepassingen. Met één PCI-E 5.0 x16 slot en aanvullende PCI-E 4.0 en 3.0 slots biedt het uitbreidingsmogelijkheden. Drie M.2 slots voorzien moderne opslagconfiguraties. Ingebouwde WiFi 6E biedt draadloze connectiviteit. Het zwarte ontwerp past in moderne systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD B650 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 1 x |
| PCI-E 3.0 x1 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8200 MHz |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | CR2032 |
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD CrossFire | ✖︎ |
| Nvidia SLI | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal waterpompaansluitingen | 2 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7902 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 7 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 2 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| USB 2.0 Poorten | 8 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B650 |
| DirectX versie | 12.0 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator, Temperatuur, Spanning, Water cooling |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 3.0 x1 | 2 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht | 1,68 kg |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Norton® Internet Security (OEM version) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Lithiumgewicht per batterij | 0,07 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331877798 |
| Vendorcode | B650E EAGLE WF6E |
| Artikelnr | 1165563 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




