Je bent nog niet ingelogd
Lian Li Upright GPU Bracket O11DEXL-1W - White
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
11x
De Lian Li Upright GPU Bracket O11DEXL-1W is een verticale videokaart houder voor behuizingen uit de O11 reeks. Met een maximale lengte van 35,8 cm, een hoogte van 80 mm en een breedte van 93,5 mm is deze houder geschikt voor de meeste high-end grafische kaarten. Het witte design past goed bij de moderne uitstraling van de O11 behuizingen. Deze verticale GPU bracket biedt een stijlvolle manier om je grafische kaart in the spotlight te zetten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Maximum grafische kaart lengte | 35.8 cm |
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 93.5 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 4718466013927 |
| Vendorcode | O11DEXL-1W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum grafische kaart lengte | 35.8 cm |
| Soort | GPU-houder |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 93.5 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde grafische kaarten | 1 stuk(s) |
| Riser inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466013927 |
| Vendorcode | O11DEXL-1W |
| Artikelnr | 1095095 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten