Je bent nog niet ingelogd
INNO3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC White 12GB Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
25x
De INNO3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC White is een krachtige grafische kaart met 12 GB GDDR7-geheugen, ontworpen voor gamen en professionele toepassingen. Met 6144 CUDA-cores en een maximale GPU-snelheid van 2542 MHz levert deze kaart uitstekende prestaties. De kaart ondersteunt DLSS 4-technologie voor verbeterde graphics en snellere framerates. Het elegante witte design met dubbele ventilators zorgt voor optimale koeling tijdens intensief gebruik. Een veelzijdige keuze voor wie hoge prestatiestandaarden nastreeft.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | INNO3D |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5070 |
| Videogeheugen | 12 GB |
| GPU snelheid (max) | 2542 MHz |
| CUDA cores | 6144 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 8886307700322 |
| Vendorcode | N50702-12D7X-195064W |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit, Zilver |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 6144 |
| Frequentie van processor | 2315 MHz |
| TGP | 250 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5070 |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| GPU snelheid (max) | 2542 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 12 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 672 GB/s |
| Geheugen interface | 192 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| NVIDIA Ansel | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 2x 8-pin |
| Minimale voeding | 650 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 250 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Breedte | 116 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886307700322 |
| Vendorcode | N50702-12D7X-195064W |
| Artikelnr | 1642429 |
| Merk | INNO3D |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯



