Je bent nog niet ingelogd
ASUS GeForce RTX 5070 TI ROG-STRIX-RTX5070 Ti-O16G-GAMING Videokaart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
245x
De ASUS GeForce RTX 5070 Ti ROG-STRIX is een krachtige grafische kaart voor gamingenthousiasten. Met 16 GB GDDR7-geheugen en 8960 CUDA cores levert deze kaart indrukwekkende prestaties. De GPU bereikt een maximale snelheid van 2625 MHz en ondersteunt DLSS 4 voor verbeterde grafische kwaliteit en framerates. De kaart is voorzien van RGB LED-verlichting voor esthetische aanpassingen in je setup. Dit model combineert geavanceerde koeling en robuuste engineering voor intensive gaming en contentcreatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5070 Ti |
| Videogeheugen | 16 GB |
| GPU snelheid (max) | 2625 MHz |
| CUDA cores | 8960 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 4711387920633 |
| Vendorcode | 90YV0M90-M0NA00 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 3.2 x |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Koeltechniek | ASUS Axial-tech |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 8960 |
| TGP | 300 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5070 Ti |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2625 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 16 GB |
| Geheugen interface | 256 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Overgeklokte (OC) editie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 16-pin |
| Minimale voeding | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 332 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Gewicht | 1,67 kg |
| Breedte | 147.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NPU-prestaties tot | 1406 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387920633 |
| Vendorcode | 90YV0M90-M0NA00 |
| Artikelnr | 297391 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯



