Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Lumen S28 v2 RGB waterkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
20x
De Fractal Design Lumen S28 v2 RGB waterkoeler is een krachtige all-in-one oplossing voor de koeling van je high-end computer. Met zijn 280 mm radiator en twee 140 mm RGB-ventilatoren biedt deze waterkoeler uitstekende prestaties en een stijlvolle uitstraling. Het brede socket-ondersteuning maakt deze koeler geschikt voor een breed scala aan moderne AMD- en Intel-processors. De RGB-verlichting geeft je PC een mooi verlichte uitstraling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Radiator formaat | 280 |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 1851, 2011, 2011-v3, 2066, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, AM5, FM2, FM2+ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| EAN | 7340172705949 |
| Vendorcode | FD-W-L1-S2812 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 1851, 2011, 2011-v3, 2066, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, AM5, FM2, FM2+ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,24 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Pomp stroom | 340 mA |
| Pomp voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte Slangen | 400 mm |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Radiator formaat | 280 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 78 CFM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 35.5 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 10 dB |
| Lagertechnologie voor pompen | Keramische lager |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Luchtdruk | 2.05 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 0,3 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 20 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Ventilatorlagertechnologie | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal leds | 6 |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Fan Snelheid | 1700 RPM |
| Geluidsniveau pomp | 22 dB |
| Pomp gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 50000 uur |
| Pomp motor snelheid | 4000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 90000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172705949 |
| Vendorcode | FD-W-L1-S2812 |
| Artikelnr | 952957 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




