Je bent nog niet ingelogd
Corsair A115 Tower CPU Air Cooler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
43x
De Corsair A115 Tower CPU Air Cooler is een krachtige luchtkoeling oplossing voor moderne processoren. Dit model ondersteunt verschillende sockets waaronder Intel 1700 en 1851, alsmede AMD AM4 en AM5 platforms. De cooler is uitgerust met twee 140mm fans die voor efficiënte warmteafvoer zorgen. Met een maximale geluidsproductie van 33.9 dB werkt het systeem relatief stil. De hoogte van 164.8mm maakt integratie in de meeste computerkasten mogelijk. Het ontwerp combineert koperen warmtewisselaar met nylon constructie voor duurzaamheid en betrouwbare prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 140 mm |
| Geluidsproductie max | 33.9 dB |
| Hoogte | 164.8 mm |
| Materiaal | Koper, Nylon |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 0840006692843 |
| Vendorcode | CT-9010011-WW |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Back Plate | ✓︎ |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 140 mm |
| Grootte fan 2 | 140 mm |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsproductie max | 33.9 dB |
| Fan Snelheid | 400 ~ 1600 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 84.50 CFM |
| Luchtdruk | 1.73 mm/H2O |
| Hoogte | 164.8 mm |
| Breedte | 153 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Gewicht | 400 gram |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Koper, Nylon |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| EAN | 0840006692843 |
| Vendorcode | CT-9010011-WW |
| Artikelnr | 1113637 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



