Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Riing Plus 12 RGB Sync Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
9x
De Thermaltake Riing Plus 12 RGB SYNC Edition is een set van drie 120mm case fans met geïntegreerde RGB-verlichting. Deze ventilatoren draaien op maximaal 1500 RPM en bereiken een luchtverplaatsing van 41 CFM met een lage geluidsproductie van 26,4 dB. Dankzij PWM-regeling kunt u de snelheid nauwkeurig controleren voor optimale temperatuurbeheersing. De RGB-verlichting is volledig synchroniseerbaar, wat zorgt voor aangepaste visuele effecten. Met een luchtdruk van 2,01 mm/H2O bieden deze fans een goed evenwicht tussen prestatie en stilte, ideaal voor efficient castkoelingssysteem in diverse computeropstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Geluidsproductie max | 26.4 dB |
| Luchtdruk | 2.01 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,2 A |
| Startspanning | 9 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 2,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 163 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Luchtdruk | 2.01 mm/H2O |
| RGB Interface | RGB (4 pins) |
| Fan Snelheid | 1500 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 26.4 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 18,5 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Minimum luchtdruk | 0,57 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 22,14 cfm |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 12 |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711246872752 |
| Vendorcode | CL-F071-PL12SW-A |
| Artikelnr | 1005877 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Thermaltake Case Fan Riing 12 LED RGB Radiator De krachtige Thermaltake Riing 12 RGB Sync Edition is voorzien van een gepatenteerde 256 kleuren LED-ring en is een krachtige maar stille 120 mm ventilator die zijn verlichting biedt met de beste moederborden op de markt Gesynchroniseerd met de markt, waaronder ASUS Aura Sync, ASRock RGB LED, BIOSTAR Vivid LED DJ, GIGABYTE RGB Fusion en MSI Mystic Light Sync.
Gepatenteerd LED-ontwerp De ingebouwde LED-module wordt gekenmerkt door een hoge lichtefficiëntie, uniforme kleur en helderheid, en is compatibel met geselecteerde moederbord RGB-software (ASUS, ASRocK, BIOSTAR, GIGABYTE en MSI) # # # Synchronisatie met moederbord RGB-software De geïntegreerde RGB LED-ring is ontworpen voor synchronisatie met ASUS Aura Sync, ASRock RGB LED, BIOSTAR Vivid LED DJ, GIGABYTE RGB Fusion en MSI Mystic Light Sync ontwikkelen en ondersteunen de moederborden met een 12V RGB-header, zodat u de verlichting rechtstreeks van de bovengenoemde software kunt krijgen Exclusief ontworpen lichtbesturingskabels De meegeleverde kabels worden gebruikt om de ventilatoren rechtstreeks op het moederbord aan te sluiten zonder dat extra lichtregelaars nodig zijn.
Anti-vibratie montagesysteem In - Mould Injection anti-vibratie rubberen pads zorgen voor een probleemloze werking met 80% bescherming voor alle hoeken.
Hydraulische lagers met laag geluidsniveau Het hydraulische lager smeert zichzelf met een hoogwaardige, wrijvingsverminderende substantie die het bedieningsgeluid verlaagt en de thermische efficiëntie verbetert , De dop voorkomt lekken van smeermiddel en verlengt de levensduur van het apparaat.
Gepatenteerd LED-ontwerp De ingebouwde LED-module wordt gekenmerkt door een hoge lichtefficiëntie, uniforme kleur en helderheid, en is compatibel met geselecteerde moederbord RGB-software (ASUS, ASRocK, BIOSTAR, GIGABYTE en MSI) # # # Synchronisatie met moederbord RGB-software De geïntegreerde RGB LED-ring is ontworpen voor synchronisatie met ASUS Aura Sync, ASRock RGB LED, BIOSTAR Vivid LED DJ, GIGABYTE RGB Fusion en MSI Mystic Light Sync ontwikkelen en ondersteunen de moederborden met een 12V RGB-header, zodat u de verlichting rechtstreeks van de bovengenoemde software kunt krijgen Exclusief ontworpen lichtbesturingskabels De meegeleverde kabels worden gebruikt om de ventilatoren rechtstreeks op het moederbord aan te sluiten zonder dat extra lichtregelaars nodig zijn.
Anti-vibratie montagesysteem In - Mould Injection anti-vibratie rubberen pads zorgen voor een probleemloze werking met 80% bescherming voor alle hoeken.
Hydraulische lagers met laag geluidsniveau Het hydraulische lager smeert zichzelf met een hoogwaardige, wrijvingsverminderende substantie die het bedieningsgeluid verlaagt en de thermische efficiëntie verbetert , De dop voorkomt lekken van smeermiddel en verlengt de levensduur van het apparaat.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
