Je bent nog niet ingelogd
Lian Li UNI FAN SL-INF 120, 3-pack, Black , ARGB PWM
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
405x
De Lian Li UNI FAN SL-INF 120 is een set van drie 120mm case fans met ARGB-verlichting, speciaal ontworpen voor efficiënte luchtcirculatie in je computerbehuizing. Elk ventilator draait op maximaal 2100 RPM en genereert een maximale luchtverplaatsing van 61,30 CFM bij slechts 29 dB. Met PWM-besturing kun je de snelheid nauwkeurig regelen voor optimale prestaties. De set wordt geleverd met een USB-controller waarmee je de RGB-verlichting volledig aanpast. Dit maakt ze ideaal voor gamer en enthusiasten die stijl en prestatie combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2100 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 61.30 CFM |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Luchtdruk | 2.66 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | USB Controller |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,18 A |
| Ledvoltage | 5 V |
| Spanning | 12 V |
| Startspanning | 6 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 61.30 CFM |
| Luchtdruk | 2.66 mm/H2O |
| RGB Interface | USB Controller |
| Fan Snelheid | 2100 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Fan snelheid (max) | 2100 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 40 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466011732 |
| Vendorcode | UF-SLIN120-3B |
| Artikelnr | 1065476 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
