Je bent nog niet ingelogd
NZXT F120 RGB - 120mm RGB Fans - Triple - Black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
98x
De NZXT F120 RGB is een set van drie 120mm RGB-ventilatoren met zwarte afwerking voor cassakoeling. Deze fans draaien tot maximaal 1800 RPM en genereren een luchtverplaatsing van 50 CFM per ventilator. Dankzij PWM-regeling kun je de snelheid nauwkeurig aanpassen. Met een maximale geluidsproductie van 27.5 dB blijven ze relatief stil. De RGB-verlichting wordt gestuurd via het meegeleverde NZXT RGB-systeem, wat naadloze integratie met andere NZXT-componenten mogelijk maakt. Ideaal voor case-koeling met stijl en controle.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 50 CFM |
| Geluidsproductie max | 27.5 dB |
| Luchtdruk | 2.70 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | NZXT RGB |
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Pompconnector | 4-pin |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 2,16 W |
| Nominale netspanning | 0,18 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 50 CFM |
| Luchtdruk | 2.70 mm/H2O |
| RGB Interface | NZXT RGB |
| Fan Snelheid | 500 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 27.5 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 17,2 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 60000 uur |
| Minimum luchtdruk | 0,75 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 13,94 cfm |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 18 |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5060301699964 |
| Vendorcode | RF-R12TF-B1 |
| Artikelnr | 1756355 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
