Je bent nog niet ingelogd
Hyte Y70 Touch White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
63x
De Hyte Y70 Touch White is een modern PC behuizing die geschikt is voor high-end gaming en workstation-builds. Met ondersteuning voor E-ATX moederborden en ruimte voor grafische kaarten tot 39 cm lang, biedt deze behuizing flexibiliteit voor krachtige hardware. Het karakteristieke transparante paneel zorgt voor een indrukwekkend zicht op uw componenten. De behuizing beschikt over uitstekende ventilatie opties en ergonomische features. Met afmetingen van 470x320x470 mm biedt het een goed evenwicht tussen grootte en functionaliteit voor enthousiaste pc-bouwers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyte |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Hoogte | 470 mm |
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 1220000350618 |
| Vendorcode | CS-HYTE-Y70-BW-L |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 9 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Halfhoge uitbreidingssleuven | 7 |
| Kleur Product | Wit |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 470 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✓︎ |
| Touch screen type | Capacitief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | PCIe |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Multi-touch | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1220000350618 |
| Vendorcode | CS-HYTE-Y70-BW-L |
| Artikelnr | 1092848 |
| Merk | Hyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




