Je bent nog niet ingelogd
Silverstone PS16 Toren Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone PS16 is een compacte zwarte toren behuizing ontworpen voor Micro-ATX systemen. Met afmetingen van 361x198x398mm biedt deze behuizing ruimte voor grafische kaarten tot 32cm en voedingen tot 35,5cm. De CPU-koeler mag maximaal 16,5cm hoog zijn. De PS16 is geschikt voor gebruikers die een compacte pc-configuratie willen opbouwen zonder op functionaliteit in te boeten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 35.5 cm |
| Hoogte | 361 mm |
| Breedte | 198 mm |
| Diepte | 398 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 4710007228104 |
| Vendorcode | SST-PS16B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 3 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 1 |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 35.5 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5, 5.25" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 198 mm |
| Diepte | 398 mm |
| Gewicht | 3.80 kg |
| Hoogte | 361 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 28,45 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710007228104 |
| Vendorcode | SST-PS16B |
| Artikelnr | 1095081 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





