Je bent nog niet ingelogd
Kolink Unity Solar ARGB Mesh Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Kolink Unity Solar ARGB Mesh Midi Tower is een middelgrote PC-behuizing met ruim interne ruimte voor je hardwarecomponenten. Het design combineert een mesh voorkant met een transparant zijpaneel, wat zorgt voor optimale koeling en een mooi zicht op je components. De behuizing is voorgeleverd met vier ARGB-fans: drie aan de voorkant en één aan de achterkant. Met ondersteuning voor E-ATX-moederborden en ruimte voor lange grafische kaarten tot 40 centimeter, biedt deze behuizing veel flexibiliteit. Het compact formaat van 465 mm hoogte maakt het geschikt voor verschillende setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kolink |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 28 cm |
| Hoogte | 465 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 28 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Gewicht | 6.70 kg |
| Hoogte | 465 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transport wielen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094005921 |
| Vendorcode | UNITY SOLAR BLK |
| Artikelnr | 1109564 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




