Je bent nog niet ingelogd
Corsair 5000D RGB Airflow White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De Corsair 5000D RGB Airflow White Behuizing is een ruimte PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met drie geïnstalleerde 120mm ventilators aan de voorkant en een transparant zijpaneel biedt deze behuizing uitstekende koeling en zichtbaarheid van uw interne componenten. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 17 cm hoogte en grafische kaarten tot 40 cm lengte. Met afmetingen van 520x245x520 mm en ondersteuning voor PSU's tot 25 cm lengte biedt het voldoende ruimte voor een krachtige gaming- of werkstationconfiguratie. Een stijlvolle en functionele oplossing voor moderne PC-builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 520 mm |
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 9 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Hoogte | 520 mm |
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Gewicht | 14.20 kg |
| Crazy Case | ✖︎ |
| EAN | 840006694366 |
| Vendorcode | CC-9011243-WW |
| Artikelnr | 1146201 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




