Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master MasterFrame 400 Mesh Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
3x
De Cooler Master MasterFrame 400 Mesh Black is een compacte PC-behuizing geschikt voor Micro-ATX moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel voor zicht op interne componenten en voorgeïnstalleerde ventilatie met een 120mm achterfan. De behuizing biedt ruimte voor CPU-koelers tot 19 cm hoogte en grafische kaarten tot 39 cm lengte, terwijl de voeding maximaal 16 cm mag meten. Met afmetingen van ongeveer 37,4 x 26,1 x 47,1 centimeter biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen compactheid en componentcompatibiliteit voor kleinere bouwplannen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 373.8 mm |
| Breedte | 261 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 2x 180mm, 2x 200mm, 3x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 2x 140mm, 2x 180mm, 2x 200mm, 3x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✖︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| LCD Display | ✖︎ |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Hoogte | 373.8 mm |
| Breedte | 261 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Gewicht | 4.50 kg |
| EAN | 4719512162651 |
| Vendorcode | MF400M-KHNN-S00 |
| Artikelnr | 236141 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯




