Je bent nog niet ingelogd
Antec VSK 3000-U3 Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Antec VSK 3000-U3 is een compacte PC-behuizing geschikt voor Micro-ATX moederborden. Deze behuizing biedt ruimte voor grafische kaarten tot 36,4 cm en voedingseenheden tot 20 cm lengte. Met afmetingen van 365 x 173 x 393 mm is het een praktische oplossing voor kleinere systemen. De behuizing is voorzien van één 92mm ventilator aan de achterkant voor adequate luchtcirculatie. CPU-koelers tot 14,5 cm hoogte passen zonder problemen. Het ontwerp combineert compactheid met functionaliteit voor budgetbewuste gebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 92mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.4 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 365 mm |
| Breedte | 173 mm |
| Diepte | 393 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2014 |
| EAN | 0761345920339 |
| Vendorcode | 0-761345-92033-9 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 5.25" bay totaal | 2 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 2 |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SGCC, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.4 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5, 5.25" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 173 mm |
| Diepte | 393 mm |
| Gewicht | 4.10 kg |
| Hoogte | 365 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 92mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✖︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 92mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 92mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0761345920339 |
| Vendorcode | 0-761345-92033-9 |
| Artikelnr | 954245 |
| Merk | Antec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




