Je bent nog niet ingelogd
Montech XR Wit Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
223x
De Montech XR Wit Behuizing is een spacieuze PC-behuizing met ondersteuning voor ATX-moederborden. De behuizing beschikt over een transparant zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van uw componenten. Uit de doos komt de behuizing voorzien van drie voorgeïnstalleerde 120mm-fans: één aan de achterkant en twee aan de zijkant, wat zorgt voor adequate luchtcirculatie. Met afmetingen van 450 x 230 x 435 millimeter biedt het voldoende ruimte voor grafische kaarten tot 42 centimeter en CPU-koelers tot 17,5 centimeter hoog.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Montech |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 23 cm |
| Hoogte | 450 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 435 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 57,90
laatste 90 dagen: 57,90
54,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 23 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 435 mm |
| Gewicht | 8.15 kg |
| Hoogte | 450 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562741476 |
| Vendorcode | XR (W) |
| Artikelnr | 963754 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (6)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Kacey
Eerste review
Geschreven bij: Montech XR Zwart Behuizing
Geplaatst: 23-04-2026
5 dagen in bezit
Perfectioniste
De levering van het product was op en top mooi ingepakt en snell bij deze raad ik dit product aan en de winkel!!
★★★★★★★★★★
Youri
Eerste review
Geschreven bij: Montech XR Zwart Behuizing
Geplaatst: 16-03-2026
100+ dagen in bezit
Super fijne case
Mooi
Makkelijk in gebruik
Ruim genoeg
VOor het bouwen van mijn nieuwe pc deze case gebruikt. De ramen zijn goed in elkaar gezet doordat het twee losse panelen zijn met een druk mechanisme om vast te zetten. Hierdoor kan ik de voorkant en de zijkant makkelijk lost halen indien nodig. Onderin bij de PSU voldoende ruimte voor alle kabels. Het inbouwen van alles was ook makkelijk, ruimte zat en mogelijkheden genoeg om alles netjes weg te werken aan de achterzijde. De meegeleverde fans zitten meteen goed en geven een goed RGB af. Al met al ruim tevreden en een echte aanrader.
★★★★★★★★★★
ZackW
Eerste review
Geschreven bij: Montech XR Zwart Behuizing
Geplaatst: 05-03-2026
5 dagen in bezit
Super bedankt
Binnen een halve dag binnengekomen met dhl ben erg trots met me bestelling omdat Megekko vertrouwelijk is
★★★★★★★★★★
Mango
Eerste review
Geschreven bij: Montech XR Zwart Behuizing
Geplaatst: 20-01-2026
5 dagen in bezit
Hele fijne case en
★★★★★★★★★★
JEROEN
Eerste review
Frequente koper
Geschreven bij: Montech XR Zwart Behuizing
Geplaatst: 15-01-2026
5 dagen in bezit
Prima kast, waar voor zn geld
Goede prijs kwaliteitsverhouding
Glas panelen
Ventilatoren RBG bijgeleverd
Zo ver bekend geen
Dat ik de last kocht had ik niet te hoge verwachtingen, maar na uitpakken ben ik blij verrast. Panelen zijn van glas alles sluit netjes aan, voldoende materiaal om alles in te bouwen en de ventilatoren zitten er ook bij. Voldoende ruimte om de kabels weg te werken.
❮
❯
❮
❯







