Je bent nog niet ingelogd
Akasa Crypto Vesa Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Akasa Crypto Vesa Behuizing is een compacte PC-behuizing speciaal ontworpen voor Mini-ITX moederborden. Met afmetingen van 245 x 227 x 68 mm biedt deze behuizing een zeer compact design dat ideaal is voor minimalistische setups en beperkte ruimtes. De behuizing is voorzien van één 50mm ventilator aan de achterkant voor basiskoeling. Dit slimme ontwerp maakt het tot een praktische keuze voor gebruikers die een kleine, efficiënte computerbehuizing zoeken zonder concessies te doen aan functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 50mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 227 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
| EAN | 4710614531673 |
| Vendorcode | AK-ITX03BK08EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Staal |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Type lager | Glijlager |
| Vormfactor | Small Form Factor (SFF) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 227 mm |
| Gewicht | 2.00 kg |
| Hoogte | 68 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 50mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710614531673 |
| Vendorcode | AK-ITX03BK08EU |
| Artikelnr | 191942 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




