Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Meshify 2 Nano Black TG Dark Tint Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Fractal Design Meshify 2 Nano Black TG Dark Tint is een compacte Mini-ITX behuizing met donker getint transparent zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van interne componenten. Deze behuizing bevat vooraf geïnstalleerde ventilatie met 1x 140mm vooraan en 1x 120mm achteraan voor effectieve airflow. Met afmetingen van 361x205x396mm biedt zij flexibiliteit voor verschillende hardwareconfiguraties, waaronder grafische kaarten tot 57cm en CPU-koelers tot 16.7cm hoogte. Ideaal voor gebruikers die een stijlvol, compact systeem willen bouwen met behoud van goede koeling en toegankelijkheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 57 cm |
| Maximum PSU lengte | 16.5 cm |
| Hoogte | 361 mm |
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 396 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 2 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 57 cm |
| Maximum PSU lengte | 16.5 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 396 mm |
| Gewicht | 5.90 kg |
| Hoogte | 361 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 1x 140mm, 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 1x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172702627 |
| Vendorcode | FD-C-MES2N-01 |
| Artikelnr | 310756 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




