Je bent nog niet ingelogd
LaCie d2 Professional 8TB Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De LaCie d2 Professional 8TB Zwart is een krachtige externe harde schijf met een opslagcapaciteit van 8TB. Dankzij de USB-C aansluiting biedt deze schijf snelle en betrouwbare dataoverdracht. De robuuste behuizing en geavanceerde technologie maken deze externe harde schijf geschikt voor professioneel gebruik, zoals back-ups, bestandsopslag en -beheer. Met zijn ruime opslagcapaciteit is de LaCie d2 Professional 8TB Zwart een ideale keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar een duurzame en hoogwaardige externe opslagoplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lacie |
| Aansluiting | USB-C |
| Opslagcapaciteit | 8000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 3660619405695 |
| Vendorcode | STHA8000800 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Externe adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 1400 gram |
| Hoogte | 188.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 8000 GB |
| Rotatiesnelheid harde schijf | 7200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 240 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3660619405695 |
| Vendorcode | STHA8000800 |
| Artikelnr | 248419 |
| Merk | Lacie |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
De LaCie d2 USB-C desktop harde schijf is de perfecte aanvulling op SSDs in laptops en alles-in-één pcs, waardoor hun opslagcapaciteit op het hoogste niveau komt voor professionele, creatieve toepassingen met hoge bandbreedte. De LaCie d2 Professional biedt hoge prestaties op zowel Macs als pcs. features:
- -USB-C connector
Plaats en bescherm uitgebreide fotobibliotheken, video-opnamen en bestanden
Versnelt tot 240 MB / s voor elke workflow
Harde schijf voor enterprise-klasse Seagate Barracuda Pro levert prestaties en betrouwbaarheid
-Universele compatibiliteit met USB
3: 0 voor Mac en pc
Aluminium behuizing van aluminium vermindert geluid en trillingen
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
