Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR3 Ripjaws-X 2x8GB 1600MHz - [F3-1600C9D-16GXM]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
3x
G.Skill's Ripjaws-X DDR3 geheugenmodules bieden een totale capaciteit van 16 GB, opgedeeld in twee modules van 8 GB elk. Met een kloksnelheid van 1600 MHz en CAS-latentie van 9, levert dit krachtige prestaties voor veeleisende taken. Deze modulaire aanpak maakt het geheugen eenvoudig uit te breiden, terwijl de Ripjaws-X-koeling zorgt voor betrouwbare werking onder belasting.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Geheugen snelheid | 1600 MHz |
| Timings | CL 9 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4711148598682 |
| Vendorcode | F3-1600C9D-16GXM |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 9 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 240-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.5, 2 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | DDR3 |
| Geheugen snelheid | 1600 MHz |
| Type geheugen | PC3-12800 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711148598682 |
| Vendorcode | F3-1600C9D-16GXM |
| Artikelnr | 909062 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
