Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x8GB 2666 CMW16GX4M2A2666C16 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
De Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x8GB 2666 CMW16GX4M2A2666C16 is een geheugenmodule uit de DDR4-serie, bestaande uit twee sticks van elk 8GB, voor een totale capaciteit van 16GB. Met een werkfrequentie van 2666 MHz en CAS Latency van 16 biedt deze kit een solide prestatieprofiel voor gaming en creativiteitswerk. De modules zijn voorzien van RGB-verlichting die via software kan worden aangepast, wat personalisatie van uw systeem mogelijk maakt. Deze geheugenset combineert functionaliteit met esthetische mogelijkheden voor moderne computeropstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 2666 MHz |
| Timings | CL 16 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
| EAN | 843591078580 |
| Vendorcode | CMW16GX4M2A2666C16 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x8GB 2666 CMW16GX4M2A2666C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
2666 MHz
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x8GB 3200 CMW16GX4M2C3200C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
3200 MHz
Bekijk vergelijking
€ 181,90
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x8GB 3200 CMW16GX4M2Z3200C16 Geheugenmodule
Geheugen snelheid:
3200 MHz
Bekijk vergelijking
€ 239,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 2666 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 16 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1, 1.2, 1.35 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 51 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 843591078580 |
| Vendorcode | CMW16GX4M2A2666C16 |
| Artikelnr | 1005947 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
