Je bent nog niet ingelogd
Transcend 16GB DDR4 3200 MT/s UDIMM 288pin 1R x8 unbuffered JM3200HLB-16G Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
2x
Transcend biedt deze 16GB DDR4 geheugenmodule aan voor systeemupgrades. Met een snelheid van 3200 MHz en CL22-timings levert dit geheugen goed verantwoorde prestaties voor standaard toepassingen. De UDIMM-uitvoering met 288-pin aansluiting maakt deze module geschikt voor verschillende desktopplatformen. Dit is een losse module, geschikt voor gebruikers die hun werkgeheugen willen uitbreiden met een betrouwbare DDR4-oplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Transcend |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Timings | CL 22 |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 760557848363 |
| Vendorcode | JM3200HLB-16G |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 22 |
| Component voor | PC/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.2 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 760557848363 |
| Vendorcode | JM3200HLB-16G |
| Artikelnr | 1145939 |
| Merk | Transcend |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


