Je bent nog niet ingelogd
i-tec USB 3.0 / USB-C / Thunderbolt, 3x 4K Docking Station Gen 2 + Power Delivery 100W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De i-tec USB 3.0 / USB-C / Thunderbolt 3x 4K Docking Station Gen 2 is een veelzijdige verbindingsoplossing voor moderne laptops. Dit dockingstation beschikt over zowel USB-A als USB-C aansluitingen, waardoor u flexibel verschillende apparaten kunt aansluiten. Met USB Power Delivery van 100W kunnen u uw laptop en andere apparaten efficiënt van stroom voorzien. De station ondersteunt triple 4K-displays, ideaal voor professioneel werk en multitasking. Dit maakt het een praktische keuze voor kantoor- en mobiele werkgebruikers die een uitgebreide connectiviteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 8595611706073 |
| Vendorcode | CATRIPLE4KDOCKPD2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| USB kabel lengte | 1 m |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output current | 8 A |
| Spanning | 20 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 223 mm |
| Diepte | 92 mm |
| Gewicht | 365 gram |
| Hoogte | 30 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Compatibele soorten stopcontacten | EU |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611706073 |
| Vendorcode | CATRIPLE4KDOCKPD2 |
| Artikelnr | 1077177 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯