Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com DKT31CHPDL notebook dock & poortreplicator Bedraad USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Zwa
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com DKT31CHPDL is een bedraaide docking station dat ontworpen is voor gebruikers die hun laptop willen uitbreiden met aanvullende connectiviteitsopties. Dit station ondersteunt zowel USB-A als USB-C aansluitingen, wat flexibiliteit biedt bij het aansluiten van verschillende apparaten en accessoires. Met USB Power Delivery tot 100 W kan het dock uw notebook voorzien van stroom terwijl u andere apparaten aansluit. Het compacte zwarte design past goed op elk bureau en maakt dit dock een praktische keuze voor thuiswerk of kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
| EAN | 65030887762 |
| Vendorcode | DKT31CHPDL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos opladen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Certificering | CE, FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 46 mm |
| Diepte | 117 mm |
| Gewicht | 87 gram |
| Hoogte | 16 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 0,25 m |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | IT6563, RTS5423, RTL8153B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030887762 |
| Vendorcode | DKT31CHPDL |
| Artikelnr | 1127778 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Deze USB-C multiport adapter met HDMI® verandert uw MacBook Pro, Dell XPS of andere USB-C™ laptop in een veelzijdig werkstation, waar u ook heen gaat. De USB Type-C multiport adapter biedt 4K HDMI videoweergave, een USB Type-C™ poort (data/voeding), twee USB 3.2 Gen 2 Type-A (10 Gbps) poorten en een Gigabit Ethernet poort, allemaal via één adapter aangesloten op de USB-C of Thunderbolt 3™ poort van uw laptop. Bovendien biedt de adapter geavanceerd opladen via USB Power Delivery 3.0 en een extra lange vaste 25 cm kabel voor een groter bereik en dus meer flexibiliteit tijdens de installatie.
Het draagbare docking station verbindt uw laptop met een 4K HDMI scherm (4096 x 2160p) voor een krachtig werkstation. Het kan ook worden aangesloten op een ultrabreed scherm.
De USB-C naar USB 3.2 Gen 2 hub biedt u één USB-C poort en twee USB-A poorten waarop u uw nieuwste en oudere USB apparaten kunt aansluiten.
Met ondersteuning voor USB PD 3.0 (tot 100W), kunt u met de USB Type-C multiport adapter uw laptop voeden en opladen en uw randapparaten voeden, wanneer u aangesloten bent op een USB-C voedingsadapter. PD 3.0 beschikt over Fast Role Swap om USB-dataverstoring te voorkomen bij omschakeling van voedingsbronnen (USB-C voedingsadapter naar busvoeding).
De Gigabit Ethernet poort garandeert betrouwbare toegang tot vaste netwerken.
De StarTech.com Connectivity Tools zijn ontwikkeld om de prestaties en veiligheid te verbeteren en zijn het enige softwarepakket op de markt dat werkt met een breed scala aan IT-connectiviteitsaccessoires. De software suite omvat:
Advanced Windows Layout Utility: voor het instellen en opslaan van aangepaste vensterindelingen. MAC Address Pass-Through Utility: om de beveiliging van uw netwerk te verhogen USB Event Monitoring Utility: voor het monitoren en loggen van aangesloten USB-apparaten Wi-Fi Auto Switch Utility: om gebruikers snel toegang te geven tot hogere netwerksnelheden via bekabeld LAN Voor meer informatie en om de StarTech.com Connectivity Tools te downloaden, kunt u terecht op: www.StarTech.com/Connectivity-Tools
NB:Voor volledige functionaliteit van de adapter moet de USB-C poort van uw laptop USB Power Delivery ondersteunen.
Verhoog uw productiviteit
Het draagbare docking station verbindt uw laptop met een 4K HDMI scherm (4096 x 2160p) voor een krachtig werkstation. Het kan ook worden aangesloten op een ultrabreed scherm.
Sluit uw apparaten aan
De USB-C naar USB 3.2 Gen 2 hub biedt u één USB-C poort en twee USB-A poorten waarop u uw nieuwste en oudere USB apparaten kunt aansluiten.
Laad uw laptop en randapparaten op
Met ondersteuning voor USB PD 3.0 (tot 100W), kunt u met de USB Type-C multiport adapter uw laptop voeden en opladen en uw randapparaten voeden, wanneer u aangesloten bent op een USB-C voedingsadapter. PD 3.0 beschikt over Fast Role Swap om USB-dataverstoring te voorkomen bij omschakeling van voedingsbronnen (USB-C voedingsadapter naar busvoeding).
Betrouwbare netwerkverbinding
De Gigabit Ethernet poort garandeert betrouwbare toegang tot vaste netwerken.
Hogere productiviteit en zorgeloos device management met de StarTech.com Connectivity Tools
De StarTech.com Connectivity Tools zijn ontwikkeld om de prestaties en veiligheid te verbeteren en zijn het enige softwarepakket op de markt dat werkt met een breed scala aan IT-connectiviteitsaccessoires. De software suite omvat:
NB:Voor volledige functionaliteit van de adapter moet de USB-C poort van uw laptop USB Power Delivery ondersteunen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯