Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com USB-C multiport adapter voor laptops Power Delivery DVI GbE USB 3.0
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De StarTech.com USB-C multiport adapter biedt uitgebreide connectiviteit voor uw laptop. Dit dockingstation beschikt over USB-A en USB-C poorten voor het aansluiten van verschillende apparaten. Met ondersteuning voor 60W USB Power Delivery kunt u uw laptop efficiënt opladen terwijl u gelijktijdig andere apparaten aansluit. De adapter combineert DVI-uitgang voor beeldschermverbinding met GbE-ondersteuning voor netwerkconnectiviteit en USB 3.0-poorten. Een praktische all-in-one oplossing voor uitbreiding van uw laptopfunctionaliteit op kantoor of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 60 W |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
| EAN | 65030870702 |
| Vendorcode | DKT30CDVPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| DVI | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 60 W |
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5000 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 41 mm |
| Diepte | 97 mm |
| Gewicht | 50 gram |
| Hoogte | 17 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Snoerlengte | 0,14 m |
| USB Power Delivery Vermogen | 60 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mac-compatibiliteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto MDI/MDI-X | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Full duplex | ✓︎ |
| UASP-ondersteuning | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 1920 x 1200 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | VLI - VL812, VLI - VL100, PS - PS171, Realtek - RTL8153 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030870702 |
| Vendorcode | DKT30CDVPD |
| Artikelnr | 200833 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Breid de connectiviteit van uw met USB-C™ uitgevoerde laptop uit. Met deze slanke USB-C multiport adapter kunt u overal een krachtig werkstation maken, met DVI-video output, een USB 3.0 Type-A poort en een gigabit Ethernet poort.
Voed tegelijkertijd zowel de multiport adapter als uw laptop, met ondersteuning van USB Power Delivery 2.0. Deze adapter is het ideale accessoire voor uw Dell XPS, MacBook Pro of andere met USB Type-C™ uitgeruste laptop, en is ook compatibel met Thunderbolt™ 3 poorten.
De multiport adapter breidt de connectiviteit van uw laptop met een beperkt aantal poorten uit met deze geïntegreerde USB-C kabel waarmee u tegelijkertijd meerdere apparaten kunt aansluiten. En samen met uw laptopscherm maakt deze veelzijdige USB-C multiport adapter het gemakkelijk om, indien nodig, een dual-monitor werkstation te creëren. Met deze adapter kunt u ook met gemak verbinding maken met een DVI-scherm op een kantoorwerkplek of thuiskantoor.
De gigabit Ethernet-poort garandeert betrouwbare toegang tot een vast netwerk. Bovendien kunt u met een extra USB 3.0 Type-A poort, een bestaand randapparaat aansluiten, zoals uw muis of flashdrive.
De gigabit Ethernet-poort garandeert betrouwbare toegang tot een vast netwerk, wat ideaal is op plaatsen met beperkte wifi-toegang.
Omdat de multiport adapter via de USB wordt gevoed, hoeft u geen aparte voedingsadapter mee te nemen. Deze multiport adapter heeft ook een USB-C poort die USB Power Delivery 2.0 ondersteunt, zodat u uw laptop voeden en opladen terwijl u werkt, dit is ideaal voor mobiel gebruik van kantoor naar huis, of voor op reis. De adapter heeft een geïntegreerde USB-C kabel en biedt u netwerkconnectiviteit plus een USB Type-A aansluiting voor optimale veelzijdigheid terwijl u reist.
NB: Voor volledige functionaliteit van de adapter moet de USB-C poort van uw laptop USB Power Delivery en DP Alt Mode ondersteunen.
Voed tegelijkertijd zowel de multiport adapter als uw laptop, met ondersteuning van USB Power Delivery 2.0. Deze adapter is het ideale accessoire voor uw Dell XPS, MacBook Pro of andere met USB Type-C™ uitgeruste laptop, en is ook compatibel met Thunderbolt™ 3 poorten.
Maak een krachtig werkstation
De multiport adapter breidt de connectiviteit van uw laptop met een beperkt aantal poorten uit met deze geïntegreerde USB-C kabel waarmee u tegelijkertijd meerdere apparaten kunt aansluiten. En samen met uw laptopscherm maakt deze veelzijdige USB-C multiport adapter het gemakkelijk om, indien nodig, een dual-monitor werkstation te creëren. Met deze adapter kunt u ook met gemak verbinding maken met een DVI-scherm op een kantoorwerkplek of thuiskantoor.
De gigabit Ethernet-poort garandeert betrouwbare toegang tot een vast netwerk. Bovendien kunt u met een extra USB 3.0 Type-A poort, een bestaand randapparaat aansluiten, zoals uw muis of flashdrive.
Krijg een betrouwbare netwerkverbinding
De gigabit Ethernet-poort garandeert betrouwbare toegang tot een vast netwerk, wat ideaal is op plaatsen met beperkte wifi-toegang.
Ontworpen voor gemakkelijke mobiliteit
Omdat de multiport adapter via de USB wordt gevoed, hoeft u geen aparte voedingsadapter mee te nemen. Deze multiport adapter heeft ook een USB-C poort die USB Power Delivery 2.0 ondersteunt, zodat u uw laptop voeden en opladen terwijl u werkt, dit is ideaal voor mobiel gebruik van kantoor naar huis, of voor op reis. De adapter heeft een geïntegreerde USB-C kabel en biedt u netwerkconnectiviteit plus een USB Type-A aansluiting voor optimale veelzijdigheid terwijl u reist.
NB: Voor volledige functionaliteit van de adapter moet de USB-C poort van uw laptop USB Power Delivery en DP Alt Mode ondersteunen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯