LG 38BR85QC-W.AEU 38" Ultrawide Quad HD IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De LG 38BR85QC-W.AEU 38" Ultrawide Quad HD IPS-monitor biedt een indrukwekkende gebruikerservaring met een 38-inch scherm, UWQHD-resolutie (3840 x 1600 pixels), een snelle 144 Hz verversingssnelheid en een Nano-IPS paneel. Het gebogen 21:9 display ondersteunt DisplayHDR 600 en heeft een reactietijd van 1 ms, waardoor het een uitstekende keuze is voor gaming en multimedia.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseUWQHD
Scherm resolutie3840 x 1600 pixels
Scherm Diagonaal38.0 inch (96.5cm)
Refresh Rate144 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeNano-IPS
HDR TypeDisplayHDR 600
Reactietijd1 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Backlight type Edge-Lit
Paneel Type Nano-IPS
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Resolutieklasse UWQHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 600
Kleurbereik 98 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Refresh Rate 144 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 1 ms
Schermkromming 2300 R
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible, VESA Adaptive Sync
HDCP✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Local dimming✓︎
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 7 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Wit
Gebruik Creator
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
Aantal DisplayPort-uitgangen 1
HDMI in 2 x
Aantal Thunderbolt 4-poorten 0
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Touch-poorten 0
Aantal USB Type-A downstream-poorten 0
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 0
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit ✖︎
Mini DisplayPort kwantiteit 0
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB Touch port ✖︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 25°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot ✖︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -15 - 15°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Scharnier ✖︎
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-adapter, uitgangsspanning 20.5 V
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot F
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 94,8 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 36,5 kWu
Stroom 11 A
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 37 W
Inhoud van de verpakking
Aantal schroeven 4
Afneembare standaard✓︎
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen ✖︎
DisplayPort-kabellengte 1,5 m
Gebruikershandleiding✓︎
HDMI-kabellengte 1,5 m
Inclusief schroeven✓︎
Installatie-cd ✖︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Pogo-genderadapter inbegrepen ✖︎
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 896.4 mm
Breedte ( zonder voet ) 896,4 mm
Diepte 306.8 mm
Diepte ( zonder voet ) 110,1 mm
Gewicht 10.50 kg
Gewicht (zonder voet) 8 kg
Hoogte 593.9 mm
Hoogte (zonder voet ) 394,4 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Zwenkarm ✖︎
Overige specificaties
Lengte stroomkabel 1,8 m
Plug and play✓︎
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten EPEAT Bronze, ErP, TCO
Technische details
HDCP versie 2.3
KVM switch✓︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Netwerk
Ethernet LAN✓︎
Wifi ✖︎
Wi-Fi Direct ✖︎
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Inclusief Stylus ✖︎
Zonnekap inbegrepen ✖︎
Product informatie
EAN8806096213070
Vendorcode38BR85QC-W
Artikelnr1159634
MerkLG
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
Vergelijkbare producten
HP Series 7 Pro 37,5" Wide Quad HD+ 60Hz IPS Thunderbolt 4 curved monitor