Je bent nog niet ingelogd
iiyama G-Master GB2741QSU-B1 27" Quad HD IPS 144Hz Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
21x
De iiyama G-Master GB2741QSU-B1 is een 27-inch Quad HD IPS gaming monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een verversingssnelheid van 144 Hz. Met een reactietijd van slechts 1 ms biedt deze monitor een vloeiende en responsieve weergave, ideaal voor snelle games. De IPS-technologie zorgt voor nauwkeurige kleuren en brede kijkhoeken, terwijl de 16:9 beeldverhouding een comfortabele kijkervaring garandeert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Iiyama |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4948570127450 |
| Vendorcode | GB2741QSU-B1 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Schermverhouding | 16:9 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 212 kHz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | Nvidia G-SYNC |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| USB kabel lengte | 1,5 m |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Versie USB-hub | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17,1 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 17 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Verpakkingsinhoud | quick start guide, safety guide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 613 mm |
| Diepte | 390.5 mm |
| Gewicht | 5.40 kg |
| Hoogte | 553 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4948570127450 |
| Vendorcode | GB2741QSU-B1 |
| Artikelnr | 231007 |
| Merk | iiyama |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





