Je bent nog niet ingelogd
HP 31 - [1VU26AE] Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
De HP 31 - [1VU26AE] Cyaan is een inktcartridge uit de HP inktcartridge-serie. Deze cyaan cartridge bevat 70 ml inkt en biedt een printcapaciteit van tot 8000 pagina's. De cartridge is ontworpen voor gebruik in compatibele HP printers en levert levendige cyaankleuren voor uw afdrukken. Dit product is ideaal voor gebruikers die regelmatig in kleur printen en zoeken naar een betrouwbare inktvoorraad voor hun HP printer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 8000 Pagina(s) |
| Inhoud | 70 ml |
| Verkrijgbaar sinds | December 2017 |
| EAN | 191628349487 |
| Vendorcode | 1VU26AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP Ink Tank 310, HP Ink Tank Wireless 410, HP Smart Tank 350, HP Smart Tank Wireless 450, HP Smart Tank Plus 650 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1372 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 8000 Pagina(s) |
| Inhoud | 70 ml |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| UNSPSC-code | 121717033 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,89 kg (6.37 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 inktfles |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 191628349487 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628349487 |
| Vendorcode | 1VU26AE |
| Artikelnr | 216105 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 1VU24AE originele cyaan inktfles 70 ml Nr. 31 panden:
- -Technologieën voor afdrukresolutie: TIJ
2: x
Afdruktechnologie: HP thermische inkjet
- Inktsoorten: op kleurstofbasis
- Opbrengst (kleur): ca. 8000 paginas
-Kleur: cyaan
- Aantal: 70 ml
Toon meer