Je bent nog niet ingelogd
HP 31 - [1VU28AE] Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 31 gele inktcartridge (1VU28AE) is ontworpen voor gebruik in HP-printers en biedt een printcapaciteit van tot 8000 pagina's. Met een inhoud van 70 ml is deze cartridge geschikt voor langduriger gebruik voordat vervanging nodig is. De gele inktkleur is essentieel voor het afdrukken van kleurendocumenten en afbeeldingen. Deze originele HP inktcartridge zorgt voor consistente kleurkwaliteit in uw printwerk. Ideaal voor kantoor- en thuisgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 8000 Pagina(s) |
| Inhoud | 70 ml |
| Verkrijgbaar sinds | December 2017 |
| EAN | 191628349500 |
| Vendorcode | 1VU28AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP Ink Tank 310 series, HP Ink Tank Wireless 410 series, HP Smart Tank 350 series, HP Smart Tank Wireless 450 series, HP Smart Tank Plus 650 series |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1372 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 8000 Pagina(s) |
| Inhoud | 70 ml |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| UNSPSC-code | 121717033 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,88 kg (6.36 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 inktfles |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 191628349500 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628349500 |
| Vendorcode | 1VU28AE |
| Artikelnr | 216107 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 31 originele gele inktfles
- -Afdruktechnologie: HP thermische inkjetdruk
-Technologieën voor afdrukresolutie: TIJ
2: x
- Inktsoorten: op kleurstofbasis
- Paginabereik (kleur): ca. 8000 paginas 1
-Kleur geel
- Aantal: 70 ml
Toon meer
❮
❯
❮
❯