Je bent nog niet ingelogd
ASUS W5000 Inclusief RF Draadloos Grijs toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
De ASUS W5000 is een complete desktop set die bestaat uit een RF draadloos toetsenbord en muis in een stijlvolle grijze kleur. Ontworpen voor zowel thuis- als kantoorgebruik, biedt deze set een comfortabele full-sized QWERTY-indeling en een betrouwbare RF 2.4Ghz draadloze verbinding. Met de ASUS W5000 krijg je een eenvoudige en efficiënte oplossing voor al je invoerapparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
| EAN | 4711081636168 |
| Vendorcode | 90XB0430-BKM1S0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 434,4 x 120,5 x 21,5 mm |
| Gewicht muis | 57.8 g |
| Gewicht toetsenbord | 460 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Soort muis | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Functietoetsen | DPI-schakelaar |
| Scroll richtingen | Horizontaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 60,7 x 110 x 30,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal hot keys | 13 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081636168 |
| Vendorcode | 90XB0430-BKM1S0 |
| Artikelnr | 1068315 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten



